Hilton Garden Inn'den Görkemli Açılış

Yapımına 2013’ün son çeyreğinde başlanan ve geçtiğimiz haziran ayında inşaatı bitmek üzereyken ilk tanıtımı yapılan Hilton Garden Inn Hotel, düzenlenen görkemli açılış kokteyli ile faaliyetine başladı.Hilton ortaklığında Bayraklı’da hayata geçirilen otelde, toplam 197 oda, 3 toplantı salonu ve körfez manzaralı çatı katı restoran yer alıyor. Otelin Genel Müdürü Sevil Görgülü ve otelin sahibi olan KRK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Karakullukçu öncülüğünde yapılan açılış kokteyline Hilton Worldwide İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Michael Collini, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçe Kaymakamı Adem Arslan ve turizm sektöründen ve çok sayıda davetli katıldı.

Otelcilik alanında ilk yatırımları olduğunu kaydeden Karakullukçu, bundan sonra da farklı alanlarda yatırımlara İzmir’de devam edeceklerini belirtti. Daha sonra kürsüye çıkan ve konuşmasını Türkçe yapan Hilton Worldwide İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Michael Collini ise 2015’in Hilton Worldwide’nin Türkiye’deki yolculuğu açısından son derece önemli bir yıl olduğuna değinerek, "İzmir’in geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyoruz ve bu geleceğin parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi. Son konuşmayı yapan Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı’nın ilk ciddi oteli olduğunun altını çizerek 80 kişinin de istihdam edilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hilton Garden Inn İzmir, İzmir Hilton Garden Inn, Sevil Görgülü, Cahit Karakullukçu, Michael Collini, Hasan Karabağ, Adem Arslan, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı