Heyecanla Beklenen Swissotel Çocuk Karnavalı Miniklerle Buluşuyor

Heyecanla beklenen Swissôtel 5.Çocuk Karnavalı, bu sene de minik kalpleri sınırsız eğlenceyle buluşturuyor.Swissôtel Büyük Efes ve Mandal Ajans, "İçimdeki Çocuk" Derneği yararına bu karnavalda el ele veriyor.

Swissôtel Büyük Efes, bu yıl da çocuklarla ailelerini keyifli etkinliklerle buluşturuyor. Dovido’nun ana sponsorluğunda, 30 Nisan Cumartesi günü 11.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek Çocuk Karnavalı açık büfe öğle yemeği ve gün boyu sürecek eğlenceli oyunlarla renkleniyor.

İlki 2012 yılında gerçekleşen karnaval; Pınar Aylin konseri ve Çocuklar Duymasın ekibinden Havuç, Basri ve Teo’nun katılım ile renklenirken, ikincisi Tuğba Özerk konseri, üçüncüsü Selen Erkmen, dördüncüsü ise Atiye konseri ve animasyon gösterileriyle zenginleşerek konuklarına neşe dolu bir gün yaşatmıştı.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel 5.Çocuk Karnavalı İzmir, İzmir Swissôtel 5.Çocuk Karnavalı, Swissôtel Büyük Efes İzmir, İzmir Swissôtel Büyük Efes, Pınar Aylin, Tuğba Özerk, Selen Erkmen, Atiye, Dovido İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti