Hakan Altun Hem Ağlattı Hem Oynattı

Fantezi müziğin sevilen isimlerin Hakan Altun, Kaya İzmir Thermal& Convention’da verdiği konserle İzmirlileri hem ağlattı hem oynattı.Yaklaşık 800 kişinin izlediği konser de iki saat sahnede kalan Altun, şarkıları kadar sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Birbirinden sevilen parçaları ard arda seslendiren Altun, ‘Telefon’ ve ‘Hani Bakleyecektin’ şarkısını istek üzerine üç kez üst üste seslendirdi. Hakan Altun; “Askere gittiğimde çok sevdiğim biri vardı. Onu bırakarak askere gittim. Günlerce telefon sıralarında aileme ve sevdiğim insana telefon etmek için sıra bekledim. Biz askerde acemi olduğumuz için bizi çok bekletiyorlardı. Sıranın bana geldiği gün yine saatlerce kuyrukta bekledim telefon etmek için. İlk ailemi aradım daha sonra onu aradım ama beni daha sonra ara, müsait değilim dedi ve telefonu yüzüme kapadı. Bende o duyguyla "Hani Bekleyecektin"i yaptım dedi.

Sevilen sanatçı Hüsnü Şenlendirici ile birlikte her haftada İstanbul’da sahne aldıklarını ve melankolik gecelere imza attıklarını da sözlerine ekleyen Altun, İzmir’in en görkemli bu salonunda Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’u bir arada düşünebiliyor musunuz?’’ diye sorarak İzmir’e yine gelmek istediğini söyledi.
Hakan Altun’dan önce sahne alan Tepecik Senfoni Orkestrası’da konuklardan tam not aldı.

Tiamo Tour’un düzenlendiği konserlerle her ay bir ünlü sanatçıyı ağırlayan Kaya İzmir Thermal& Convention, yılbaşı gecesi Rober Hatemo ve Sedat Yüce’yi sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER hakan altun, hakan altun izmir konseri, hakan altun konserleri, hakan altun 2013 konserleri, hakan altun kimdir, izmir konserler, izmir etkinlikler, 2013 izmir etkinlikleri, tiamo tur, izmir organizasyon şirketleri, kaya termal, kaya termal konserler, Kaya İzmir Thermal Convention