Hafta Sonu Çeşme Dosyası

Bu hafta sonu kimler Çeşme'de denizin, güneşin ve gecelerin tadını doyasıya çıkardı? Hepsi ayrıntılarıyla haberimizde dizi bekliyor.Polat Şirketler Grubun Yönetim Kurulu Başkanı ve Galatasaray Spor kulübü eski Başkanı Adnan Polat, İstanbullu yakın arkadaşı ile Alaçatı’da karşımıza çıktı. Tuval Restorant'ta yemek yiyen ikili daha sonra Alaçatı sokaklarında uzun süre gezdi.

Ankaragücü spor kulübü eski başkanı Cemal Aydın ile yakın arkadaşı İzmirli spor adamı Ümit Kayıhan Alaçatı’da bir araya geldi. Uzun süre neşe içinde sohbet eden yakın dostlar İzmir futbolu hakkında değerlendirme yaptı.

Yapıtsan İnşaat yönetim kurulu başkanı Cem Özakbaş eşi Tuğçe Özakbaş ile Çeşme'deydi. Her yaz olduğu gibi bu sezonda Çeşme’de olacaklarını söyleyen mutlu çift sezonun bitmesi ile birlikte işlerinin başına döneceklerini söyledi.

Yoğun bir iş temposunu geride bıraktığını söyleyen güzel sunucu Ece Vahapoğlu tüm kış boyunca tatil yapmadan çalıştığını ve çok yorulduğunu söyledi. Artık tatil benimde hakkım diyen güzel sunucu bir süre Çeşmede kaldıktan sonra Bodrumda olan yazlığına giderek yaz bitene kadar tatil yapacağını söyledi.

İzmir’in ve Çeşme’nin en seçkin restorantları arasında ilk sırayı alan Tuval Restorant'ın sahibi Nejat Erdoğan ve güzel kızı Eda Erdoğan tatili bir yana bırakıp kendilerini işe vermiş. Başarının sırrının çok çalışmak ve işlerini takip etmek olduğunu söyleyen başarılı iş adamı Nejat Erdoğan bizim için önce iş sonra tatil diyerek genç işletmecilere yol gösterdi.

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan Alaçatı sokaklarında karşımıza çıktı. Arkadaşları ile bir araya gelip hem yemek yiyip hem de iş konuştuklarını söyleyen ünlü türkücü daha sonra kaldığı otele doğru yola koyuldu.

İzmir’in tanınmış ailelerinden Kayabaşı ailesinin kızları Melis Kayabaşı Kerman yaklaşık 2 ay önce doğum yapmıştı. Uzun süre dışarıya çıkmayan Melis hanım bebeğinin biraz büyümesi ile yaz tatili için soluğu çeşmede aldı.

Milli takım ve Türk voleybolunun başarılı voleybolcusu İzmirli Özlem Özçelik tatiline memleketi İzmir’in Çeşme ilçesinde devam ediyor. Bir süre bodrumda kalan filelerin sultanı tatilime artık Çeşme’de devam edeceğini söyledi.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme, alaçatı, çeşme tatil, çeşme magazin, çeşme ünlüler, Adnan Polat, Tuval Restorant, Cemal Aydın, Ümit Kayıhan, Tuğçe Özakbaş, Cem Özakbaş, Ece Vahapoğlu, Nejat Erdoğan, Eda Erdoğan, İzzet Yıldızhan, Melis Kayabaşı Kerman, Özlem Özçelik