Günkon İnşaat’ ta Çifte Mutluluk!

İzmir ve Çevresinde faaliyet gösteren Günkon İnşaat San. ve Tic. Ltd.Şti Genel Müdür Yardımcısı Pınar Güngör ile Günkon İnşaat’ta yüksek inşaat mühendisi olarak görev yapan Eren Özinan, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.İş adamı Şefik Güngör ile Melda Güngör’ün kızları Pınar Güngör’ün Olegcassini şıklığını yansıtan gelinliği ve Osman Özinan ve Tülay Özinan’ın oğulları Eren Özinan’ın Sarar imzası taşıyan damatlığı konuklardan tam not aldı. 

Eren Özinan’ın nikah masasındaki şahitliğini Ahmet Övünç Özenel üstlenirken Pınar Güngör, Melike Ersoy’un şahitliğiyle evet dedi.
Geçtiğimiz sonbaharda yakın dostlarının katılımıyla gerçekleşen nişan töreniyle evliliğe ilk adımı atan çift, düğünün ardından Küba seyahatine çıktı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER cemiyet hayatı düğünleri, izmirin tanınmış simaları, izmirin sosyete hayatı, izmirin sosyete düğünleri, kaya termal, kaya termal otel, kaya thermal izmir, Günkon İnşaat, Ahmet Övünç Özenel, Pınar Güngör, Melike Ersoy, Eren Özinan, Şefik Güngör, Melda Güngör