Günaydın Group'tan Bowling Çıkarması

Günaydın Group çalışanları Hilton'da düzenlenen bowling turnuvasında tüm hünerlerini sergiledi.Kıyasıya süren turnuvanın galibi ise dostluk oldu.

Günaydın Group Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın'ın da eşi ve çocuklarıyla katıldığı turnuvada 360 çalışan, 16 takım kurarak aralarında kıyasıya yarıştı.

Turnuvada çalışanların heyecanı ve neşesi renkli görüntülerin yaşanmasına neden olurken; kendi aralarında tatlı bir mücadele yaşayan Günaydın Group çalışanlarına aileleri de destek verdi.

Çalışanlar arasında birlik, beraberlik, ekip ruhunun pekişmesi ve farklı departmanlarda görev yapan personelin kaynaşması amacıyla düzenlenen turnuvada çalışanlarıyla birlikte bowling oynayan
Erol Günaydın, "Sosyal ve sportif birlikteliği pekiştiren bowling turnuvasında mücadele eden tüm arkadaşlarıma gösterdikleri sportmenlik için teşekkür ederim. Güzel bir akşamdı. Motivasyon artıran bu tür etkinlikleri daha önceki yıllarda yaptığımız gibi bundan sonra da sürdüreceğiz" dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Günaydın Group izmir, izmir günaydın group, Hilton izmir, izmir hilton bowling turnuvası, bowling turnuvası izmir, Erol Günaydın, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti