Gümrükçü ve Akdaş Ailelerinin Mutlu Günü

Doktor Volkan-Yeşmil Gümrükçü çiftinin oğulları Mira Medikal İnşaat firmasının sahibi Onur Gümrükçü ile Turizmci Kemal-Hatice Akdaş çiftinin kızları Mac Feat spor merkezi müdürü Özlem Akdaş görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi.Wyhndam Otel'de gerçekleşen 350 kişilik seçkin davetli topluluğunun katıldığı düğün töreninde iş ve cemiyet hayatının önemli isimleri boy gösterdi. Altı ay önce Çeşme Alaçatı'da tanışan çiftin nikah şahitliğini Çağrı Kartoz ve Beste Alimert Altınörs yaptı.

Bir ömür boyu mutluluğa evet diyen çift davetlilerin alıkışları arasında ilk danslarını gerçekleştirdi. Fotoğraflar Metin Tunç ve Cihan Okutan tarafından çekildi. Gelinlik Vakko imzası taşırken,damatlık ise Metin Kök tarafından özel olarak dikildi. Çiçeği burnunda çift balayı tatili için Koh Samui Adası’nı tercih etti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Onur Gümrükçü, Özlem Akdaş, İzmir Düğünler, Vakko Gelinlik, Metin Kök Damatlık, İzmir Wyhndam Otel, Mac Feat, Volkan Gümrükçü, Yeşmil Gümrükçü, Kemal Akdaş, Hatice Akdaş, Metin Tunç, Cihan Okutan