Grafiket, Hem 7. Yılını Hem De Doğum Günü Kutladı

İzmir’den başlayan yolculuğunda yerel ve küresel ölçekte birçok markaya başarıyla hizmet veren Grafiket Adworks, 7. yılını müşterilerinin ve çalışanlarının katıldığı teras parti ile kutladı.Her geçen yıl başarılarına yenilerini ekleyen Grafiket Adworks, yakında zamanda İstanbul ofisiyle de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştı. Grafiket, 15 Nisan 2016, Cuma günü ise hem 7. yılını hem de ajans başkanı Görkem Bozkır’ın doğum gününü geniş katılımlı bir teras parti ile kutladı.

Başarı ve mutluluk ile geçen yılların ardından 7. yıllarına girdiklerini belirten Grafiket Adworks Ajans Başkanı Görkem Bozkır, "Dile kolay, 7 yıl. Tam 7 yıl önce emekleyerek başladığımız yolculuğumuzda artık koşar adımlarla ilerliyoruz. Bu başarımıza vesile olan eller, bilekler, kalemler, akıllar, fikirler ve en önemlisi de müşterilerimiz sağ olsun." diye belirtti. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Grafiket Adworks İzmir, İzmir Grafiket Adworks, Görkem Bozkır, İzmir Eğlenceleri, İzmir Partileri, İzmir Magazin, İzmir Magazin Haberleri, İzmir Gece Hayatı