Görkemli Düğünde Nev ve Asena Sahne Aldı

Kaltun Madencilik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kamil Tuncer’in oğlu Mehmet Tuncer, işadamı Bülent Biçer’in kızı Gizem Biçer ile yaşamını birleştirdi.Swissotel Grand Efes İzmir’de, Exixiz Event Organisazyon tarafından hazırlanan görkemli törene çok sayıda davetli katıldı. Gecede ünlü sanatçı Nev ile ünlü dansçı Asena’da sahne aldı.

2.5 yıl önce tanışan ve 7 ay önce nişanlanarak mutluluğa ilk adımı atan çiftin nikah töreni akşam saatlelerinde gerçekleşti. Özel olarak tasarlanan “Sonbahar” konseptli nikah alanında mutluluğa evet yanıtını veren Mehmet ve Gizem Tuncer çifti, ardından davetlilerin tebriklerini kabul etti. Yaklaşık beş yüz davetlinin katıldığı nikah töreninde çiftin nikah tanıklığını gelinin yengesi Can Sunal, damadın amcası Yüksel Tuncer gerçekleştirdi. Davetliler daha sonra Swissotel Grand İzmir’de gerçekleşen düğün yemeğine katıldılar. Düğünün gerçekleştiği salonda Exixiz Event Organisazyon tarafından tasarlanan‘Altın Varak’ işlemeli süsleme dikkat çekti. Herşeyin kusursuz düşünüldüğü düğün yemeğinde Nev, Asena, Aydok Moralıoğlu, Balkan Beatz Orkestar, Dj Faruk, Exixiz Koro, sahne aldı.

Asena Gelin ve damatla bir saat boyunca oynayıp halay çekti. Nev ise gecede, MFÖ’nün ekibinden Turhan Yüksel’le birlikte Alaturka, Rock ve kendisine ait şarkılar seslendirdi. Asena ise kostümü ve danslarıyla ilgi çekti. Düğünde şıklıklarıyla göz kamaştıran Gizem Tuncer ve Mehmet Tuncer’in kostümleri Vakko imzasını taşıyordu. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, düğün yemeğinde Nev’in şarkıları ve Asena’nın danslarıyla coştular. Gecenin sonunda ise ‘After Parti’ye katılan mutlu çift, Aydok Moralıoğlu ve DJ Faruk’un sunduğu şarkılarla sabaha kadar dans ettiler. Gizem ve Mehmet Tuncer çifti balayına Güney Afrika’ya gideceklerini söyledi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissotel Grand Efes İzmir, Exixiz Event Organisazyon, Mehmet Tuncer, Gizem Biçer, İzmir Düğünler, Asena, Nev, Aydok Moralıoğlu, Balkan Beatz Orkestar, Dj Faruk, Exixiz Koro, DJ Faruk, Vakko Gelinlik, Vakko Damatlık