Gökhan Özen’e İzmir’de Sevgi Seli

Dillerden düşmeyen şarkılara imza atan Gökhan Özen’in İzmir Optimum’daki imza gününde yer yerinden oynadı.



Sabahın erken saatlerinden itibaren Optimum’da yerlerini alan Gökhan Özen hayranları, ünlü sanatçıyı saatlerce bekledi. Müzik listelerinde zirveye demir atan “Budala” şarkısı ile sahneye çıkan Gökhan Özen, Optimum’da coşkuyu zirveye taşıdı.


Gökhan Özen fırtına gibi esti
Sahneye çıkması ile birlikte binlerce hayranı Gökhan Özen’i görebilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Özellikle genç kızlar, çığlıkları ile Optimum’u inletti. 2013-2014 sezonunda ödüle doymayan “ Milyoner” adlı albümünün imza gününde ünlü sanatçı, tüm hayranlarına tek tek albümünü imzaladı, onlarla sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.


Gökhan Özen engelli hayranı ile selfie yaptı


Gökhan Özen fanları imza alabilmek için uzun kuyruklar oluştururken, ünlü pop yıldızı, başarılı müzik çalışmaları kadar sempatik tavırları ile de kalpleri fethettiğini bir kez daha kanıtladı. Optimum Outlet’e kendisi için akın eden ziyaretçiler ile vakit geçirmekten büyük zevk alan Gökhan Özen, engelli bir hayranı ile de selfie yaptı.
İmza günü sonunda “ İki Yeni Yabancı” şarkısı ile İzmir’de hayranlarına veda eden Gökhan Özen, devam etmekte olan Optimum Outlet ve Piazza imza günleri turnesi ile çok kısa bir sürede on binlerce hayranı ile buluşarak rekorlara imza atmaya devam edecek.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER gökhan özen, optimum outlet avm, gökhan özen imza günü