Gökhan Özen Fırtınası Optimum Outlet’te Esecek!

Pop Müziğin sevilen ismi Gökhan Özen, İzmir Optimum’da düzenlenecek olan imza günü etkinliğinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.Adana Optimum Outlet ile Samsun, Maraş ve Urfa’daki Piazza AVM’lerde binlerce hayranının gönlünü fethetmesinin ardından, şimdi de İzmir Optimum ziyaretçileri ile bir araya gelmeye hazırlanan sanatçı, düzenlenecek imza günü etkinliğinde yeni albümünden şarkılar da seslendirecek.


Müzik dünyasındaki başarılı çalışmaları kadar, sempatik ve sıcak tavırlarıyla da milyonları peşinden sürükleyen Gökhan Özen; 1 Haziran Pazar günü, saat 16:00’da İzmir Optimum Outlet’te, 8 Haziran saat 15:30’da İstanbul Optimum Outlet’te, 15 Haziran saat 15:00’de ise Ankara Optimum Outlet’te hayranlarının karşısında olacak. Gökhan Özen, kendisini yakından görmek için Optimum Outlet’lere akın edecek ziyaretçilerle bol bol sohbet edip, fotoğraf da çektirecek.
Son albümü “Milyoner”le kitlesini daha da genişleten ünlü sanatçı Gökhan Özen, Optimum Outlet ve Piazza imza günü etkinlikleri ile çok kısa bir sürede on binlerce hayranı ile buluşarak yeni bir rekora da imza atmış olacak.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER OPTİMUM OUTLET, gökhan özen, gökhan özen izmir optimum avm de, magazin izmir, 1 haziran 2014 optimum