Gelmiş Geçmiş En Havalı Tavşan

Playboy dergisinin Ocak / Şubat 2014 sayısı için ünlü fotoğrafçılar Mert & Marcus ikilisine poz veren Kate Moss, ikon haline gelmiş tavşan kulaklarıyla markayı tam anlamıyla yansıttı.Artık klasik haline gelmiş Chanel markası gibi Kate Moss'un da modasının asla geçmeyeceği bu fotoğraf çekimlerinden sonra bir kez daha belli oldu. Dijital fotoğrafları yeniden işlemeyi ve güçlü kadın figürlerini tutkulu bir şekilde fotoğraflamayı seven ikili karşısında Moss, ''Bu ikilinin klasik tavşana yorumu karşısında daha iyi bakamazdım'' dedi.

Stilist Alexander White, Playboyu'un klasik duruşuna sadık kaldığı kıyafetlere ek olarak çekimlerde; şehvetli iç çamaşırları ve topuklu ayakkabı kullandı.

Mert & Marcus ikilisinin görsel yorumuyla Kate Moss kesinlikle en havalı tavşan oldu ve emin bir şekilde söyleyebiliriz ki, bu fotoğraflar onu tekrar listenin en üst sırasına taşıyacak.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mert & Marcus, kate moss, kate moss playboy dergisi, playboy dergisi, kate moss tavşan oldu, gelmiş geçmiş en havalı tavşan, victoria modelleri, kate moss hakkında, kate moss haberleri, kate moss soyundu, kate moss 2014