HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Ağustos 2017

Futbolcu Erdem Sosyolog Dilruba İle Evlendi

Magazinizmir
Emekli bankacı Mahmut Tatar ve emekli PTT memuru Sakine Tatar çiftinin kızı Dilruba Tatar ile Akın Motors yöneticilerinden Murat Eriş ve güzellik uzmanı Sevinç Kuzu'nun oğlu Erdem Eriş dünya evine girdi.

Kuşadasıspor'da oynayan futbolcu Erdem Eriş ile İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan sosyolog Dilruba Tatar, 2008 yılında arkadaş ortamında tanıştı. Aralık 2016'da aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişan yüzüklerini takan genç çift, geçtiğimiz günlerde Case de Garden'da vintage (eskitme) konseptiyle hazırlanan ve başta Akın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burak Akın'ın ve Akın Motors yöneticisi Cafer Bozkurt'un katılım gösterdiği düğün davetinde nikah masasına oturdu.

750 davetlinin katıldığı düğünde Zeynep Karaoğlu Haute Couture imzalı gelinliği ile gözleri kamaştıran DilrubaTatar'a damat Erdem Eriş de Ertan Kayıtken imzalı kıyafetiyle eşlik etti.

Çiftin tanıklığını; gelinin kuzeni Ayşe Ulaş, gelinin yakın arkadaşı modacı Zeynep Karaoğlu, damadın kuzeni Uğur Kaya ve damadın yakın arkadaşı Şemsi Nayman gerçekleştirdi.

Çift, balayı tatili için Sakız Adası Yunanistan'a gitti. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN