Funda Arar İzmir'i Yaktı Geçti!

Yıllar sonra ilk kez sevgililer günü konseri için İzmir’e gelen Funda Arar, unutulmaz bir sahne performansına damgasına vurdu. Büyük ilgi gören konser programını çiftlerin yanı sıra çok sayıda Funda Arar hayranı izledi.Ege Bölgesinin en büyük kongre merkezi Kaya İzmir Thermal& Convention’da sahne alan Funda Arar’ı bin kişinin üzerinde hayranı dinledi. Birbirinden özel sevilen şarkılarını sevgililer için seslendiren Arar, Yak Gel isimli şarkısını istek üzerine 3 kez seslendirdi.

Fuşya renkli derin yırtmaçlı kıyafetinin yanı sıra dans şovlarıyla sevenlerinden tam not aldı. 14 Şubat Sevgililer gününde İzmir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Arar,’’ Güven, saygı ve sevginin paralel olarak ilerlemesi gerektiğini söyledi.

Arar,’’Aşk dolu anlar hiç tükenmesin’’ dedi. İzmir’de daha sık sahne almak istediğini belirten Funda Arar, Tiamo Tur’un sahibi Fatih Çelik’ten kendisini İzmirlilerle tekrar buluşturması için söz aldı.

Funda Arar’dan önce sahne alan Tiamo Band birbirinden romantik parçaları çiftler için seslendirdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER funda arar izmir konseri, funda arar, funda arar sevgililer günü, funda arar 14 şubat, kaya thermal konserler, izmir şubat ayı konserleri