Fuarın En Pahalı Teknelerini Ruslar ve Yerli Alıcılar Tercih Etti

Karada yapılan dünyanın en büyük 2. fuarı, CNR Avrasya Boat Show 7. kez ziyarete açıldı.Her yıl ziyaretçi akınına uğrayan, pahalı ve lüks modellerin yanında; her keseye uygun teknelerin de sergilendiği CNR Avrasya Boat Show ziyaretçilere açıldı.

CNR EXPO Yeşilköy’de bu yıl 7’incisi düzenlenen CNR Avrasya Boat Show, VIP açılışının ardından bugün ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Pozitif Fuarcılık tarafından, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) desteğinde düzenlenen fuar, 23 Şubat tarihine kadar açık kalacak. Karada yapılan dünyanın ikinci en büyük fuarında milyonlarca dolar değerindeki süper lüks yatların yanı sıra sürat tekneleri, botlar, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Rus ve yerli alıcı ilgisi
Denize gönül verenlerin buluşma noktası olan fuarın en büyük ve en pahalı yatı 25.5 metre uzunluğundaki Princess 82, aynı zamanda kapalı alana sokulan en büyük yat ünvanını da taşıyor. 3 milyon 580 bin sterlin değerindeki İngiliz yapımı yatın, üstü açılıp kapanabiliyor. Denizin ve gökyüzün maviliğini bir araya getiren yat, Ruslar ve yerli alıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

En pahalı yerli yat
Numarine 78 Fly da fuarın pahalı yatlarından biri. 2 milyon 800 bin avro değerindeki yat, aynı zamanda Avrasya Boat Show’un en pahalı yerli yatı. En son teknoloji ile donatılmış yat,
barı, jakuzisi, iki vip kamerası, 2 vip yatak odası ile evdeki konforun iki katı konfor
sağlıyor. Vucüt hareketlerini algılayabilen yatta, bir yunus gibi hareket etmek mümkün.

 

Fuarın yenileri

17.15 metre boyundaki fuarın en büyük yelkenlisi Hanse 575, donanımı sayesinde tek kişi tarafından bile kullanılabiliyor. Fuarda ilk kez tanıtımı yapılan tekneler ise Dufour 560, Euphoria 54, Azimut Magellona 53, Absolute 52 fly, Vampiro 950, Bavaria Cruiser, Grenline 48.

Türkiye’de bir ilk
Amatör balıkçılığa katkıda bulunmayı ilke edinmiş olan İnce Çizgi balık tutma simülatörleri de CNR Avrasya Boat Show’da tanıtılıyor. Türkiye’de ilk kez üretilen balık tutma simülatörü, balık tutma deneyimi yaşatıyor. Makina, kamış ve takımları test edip yakalanacak balığı daha iyi tanıma fırsatı veren Simülatör aynı zamanda malzemelerin hedef balığa uygun olup olmadığının anlaşılmasını sağlıyor.
Fuarın katılımcılarından Depar Motor da en yeni teknoloji ile üretilen yeni buluş Sea-Doo Spark deniz motosikletini fuarda vitrine çıkardı. Sea-Doo Spark, kolayca taşınabilen, sınıfının en hafifi, uygun bütçelisi, suda fren ve geri vites sistemi gibi özelliklere sahip olması ile dikkat çekiyor.

Dünya Şampiyonu geliyor
Yıllarca deniz motosikleti (Jet Ski) şampiyonluğunu kimseye bırakmayan Medhy Menad, fuar kapsamında Türkiye’ye gelecek. Menad, 16-17-18 Şubat 2014 tarihlerinde CNR Avrasya Boat Show, Hall IV A02 numaralı “BURLA Makine Ticareti ve Yatırım A.Ş – YAMAHA” standında, deniz severlerle buluşacak ve tecrübelerini paylaşacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER CNR Avrasaya Boat Show, CNR EXPO Yeşilköy, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR), lüks yatlar, sürat tekneleri, botlar, jet skiler, yelkenliler, Princess 82, Numarine 78 Fly