Fuar'da Sörf Zamanı

12 Nisan Pazar günü sona erecek İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Boat Show İzmir fuarında sörf heyecanı yaşanıyor.Fuara özel olarak kurulan yarı olimpik havuzda gerçekleştirilen sörf eğitimleri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Havuzun kenarına yerleştirilen 12 adet sanayi tipi fanla windsurf ve optimist gösterileri için rüzgar sağlanıyor. 4 tarafı iskele ile çevrili 1,30 m derinliğindeki dev havuz, iskele m2’ye en az 1.000 kg taşıma kapasitesine sahip.

Havuzda sörf gösterilerinin yanı sıra fuar süresince windsurf, stand-up paddle, optimist, uzaktan kumandalı gemi maketleri yüzdürme, dalış eğitim ve gösterileri de devam edecek.

Gösteri ve eğitimler; Barışım Su Sporları Yatçılık, Sıtkı Tağmaç Active Blue Su Altı Sporları, Engin Deniz ve Doğa Sporları Merkezi, Alaçatı Windsurf Okulu, Club Mistral Su Sporları, Alaçatı Surf Paradise Club, Bubi Sörf Okulu, Solo Yelken Gençlik ve Spor Kulübü’nün katılımıyla organize ediliyor.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fuar, Sörf, Nisan, pazar, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Boat Show, İzmir, yarı olimpik, havuz, windsurf, optimist, iskele, stand-up paddle, gemi maketleri, yüzdürme, dalış eğitim, Barışım Su Sporları Yatçılık, Sıtkı Tağmaç, Active Blue, Su Altı Sporları, Engin Deniz, Doğa Sporları Merkezi, Alaçatı Windsurf Okulu, Club Mistral Su Sporları, Alaçatı Surf Paradise Club, Bubi Sörf Okulu, Solo Yelken Gençlik ve Spor Kulübü, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti