HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Ağustos 2017

Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde Bu Hafta Sonu Hep Birlikte Evcilik Oynama Zamanı

Magazinizmir
Özel temalarıyla hem çocukların hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu "ev yaşamı".

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için hem öğreten hem eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine "ev yaşamı" temasıyla devam ediyor. 19-20 Ağustos Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova’yı ziyaret edecek olan çocuklar, konuk seramik sanatçısıyla birlikte minik hayvan figürleri, oyuncak tabaklar, bardaklar ve istedikleri figürde oyuncak eşyalar yapacak. Kendi ürettikleri seramik oyuncaklarla ve yeni tanışacakları arkadaşlarıyla büyük bir evcilik oyunu oynayacak olan çocuklar, paylaşacak, keşfedecek ve çok eğlenecek.

Miniklerin hep birlikteşarkılar yazıp söyleyeceği eğlenceli bir hafta sonu için tüm İzmirli çocuklar Forum Bornova’ya davetli.

Minikler Ağustos Ayı Boyunca Her Hafta Sonu ForumBüs Yelpaze Atölyesiyle Serinliyor

Forum Bornova’nın minikler için ForumBüs’te her hafta sonu düzenlediği hem öğreten hem eğlendiren yaratıcı etkinlikler kapsamında, ağustos ayı boyunca yelpaze atölyesi gerçekleştiriliyor. Atölyede 4 – 12 yaş arasındaki tüm minikler hem yaratıcılıklarını konuşturma fırsatı yakalıyor hem de kendi başlarına serinlemek için çözüm üretiyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN