Fas’tan Gelin Geldi...

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümü mezunu Hipp Dış Ticaret şirketinde Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü olarak görev yapan Seda Akkaş iş seyehati için gittiği Fas’ın Casablanca şehrinde tanıştığı Unıversity Of TheArtsLondonGraphic Designer mezunu Mouna Benouanass ile yaşamlarını birleştirdi.5 ay önce Fas seyahati sırasında tanışan ve birbirlerine aşık olan genç çift kısa sürede evlilik kararı aldı. Bir hafta önce Fas’ın filmlere konu olan büyüleyici şehri Casablanca’da görkemli bir düğün ile evlenen çiftin Turkiye’de ki düğün töreni ise İzmir Wyndham Grand otelde gerçekleşti.

Geleneksel Fas düğün töreni kapsamında Fas’ta gerçekleşen düğün törenine 250 davetli katıldı. Taht ile düğün alanına taşınan gelin ve damadın Fas’ta ki görkemli düğün törenin ardından İzmir’de düzenlenen geceye ise 200 davetli katıldı.

Wyndham Grand Özdilek otel Punto salonunda gerçekleşen gecede gelin hanım Madam Burcu tasarımı gelinliği ,damat bey ise Network imzası taşıyan takımıyla göz kamaştırdı. Fas’tan misafir olarak gelen davetlilerin yöresel kıyafetleri ise geceye katılanların beğenisini topladı.

Gelin hanımda gecenin ilerleyen saatlerinde Fas’a özgü geleneksel kostümünü giydi. Eğlenceli saatlerin yaşandığı düğün renkli görüntülere sahne oldu. Yeni evli çift yoğun iş temposu nedeniyle Antalya Belek’te kısa bir balayı tatili planladıklarını söyledi.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dokuz Eylül Üniversitesi, Hipp Dış Ticaret Şirketi, Seda Akkaş, Unıversity Of TheArtsLondonGraphic Designer, Mouna Benouanass, Casablanca, İzmir Wyndham Grand Otel, Madam Burcu İzmir, İzmir Madam Burcu, Network İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti