''Eyvah Eyvah 3'' Galası 2 Şubat'ta İzmir'de

Ata Demirer’in kaleme aldığı, seyircinin serinin 3.filmini sabırsızlıkla beklediği ‘Eyvah Eyvah 3’ 31 Ocak’ta vizyona giriyor.Demet Akbağ, Ata Demirer ve Özge Borak’ın başrollerini paylaştığı, seyircinin sevgilisi haline gelen Firuzan ve Hüseyin Badem ile Eyvah Eyvah’ın sonuncu filminde eğlence yine tavan yapacak. Tarık Ünlüoğlu, Serra Yılmaz, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Teoman Kumbaracıoğlu ve Salih Kalyon’un rol aldığı BKM yapımı film şarkılarıyla da coşturacak.

İZMİR GALASI OPTIMUM AVM'DE
BKM Ege Bölge Temsilcisi Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Başkanı Erhan Gölbey, seyircinin merakla beklediği filmin İzmir Galası'nın 2 Şubat pazar günü saat:19:00'da tüm film oyuncularının katılımı ile birlikte Gaziemir Optimum AVM'de yapılacağını söyledi ve tüm İzmirlileri filmden önce AVM meydanında düzenlenecek olan söyleşiye davet etti.

‘DOL KARABAKIR’ PARÇASI GELEN EĞLENCENİN HABERCİSİ!
İlk iki filmde de hikayesi kadar Demet Akbağ ve Ata Demirer’in seslendirdiği parçalar büyük ilgi görmüş, izleyenlerin hemen diline dolanmıştı. Serinin 3. Filminin ilk parçası da vizyondan önce heyecanla bekleyen izleyici ile paylaşıldı. Sosyal mecralarda büyük ilgi gören ‘Dol Karabakır’ klibi gelen eğlencenin habercisi.


Ayrıntılı Bilgi İçin: Erhan Gölbey
0.232.464 30 41 - 112
0.532.234 34 76
info@devajans.com


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER eyvah eyvah 3, eyvah eyvah gala, eyvah eyvah 3 ne zaman vizyona giriyor, eyvah eyvah 3 konusu, eyvah eyvah 3 izmir galası, ata demirer, ata demirer filmi, izmir optimum haberleri, izmir optimum eyvah eyvah galası, eyvah eyvah 3 izmirde , devajans