Evliliğe Bir Adım Daha Yaklaştılar

Yalaz Boya Yönetim Kurulu Üyesi Dila Derya Yalaz ile Çelikler Metal A.Ş’nin sahibi Mevlüt Çelik, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen kına gecesi ile evliliğe bir adım daha yaklaştı.İşadamı Hüseyin Çelik ve Şerife Çelik’in oğlu Mevlüt Çelik ile arkadaş ortamında tanışan işadamı Mustafa Yalaz ve Bedriye Yalaz’ın kızları Dila Derya Yalaz’ı bu özel gecede sevenleri yalnız bırakmadı. Dila Derya Yalaz, Gate Moda evinin özel olarak tasarladığı kınagecesi kıyafetiyle konuklardan tam not alırken Özhan Önen imzalı makyajı ve Cemile Akbaş tasarımı saçları ile davete katılan konukların büyük beğenisini aldı.
Kınagecesi organizasyonunu Beyaz Lale üstlendi. Gecenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

Çift düğün törenlerinin İstanbul’da gerçekleşeceğini belirtti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER evlilik, Yalaz Boya, Dila Derya Yalaz, Çelikler Metal A.Ş, Mevlüt Çelik, Kaya İzmir Thermal&Convention, kına gecesi, Hüseyin Çelik, Şerife Çelik, Mustafa Yalaz, Bedriye Yalaz, Gate Moda, Özhan Önen, Cemile Akbaş tasarım, saç, Beyaz Lale, Etistar fotoğrafçılık, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti