Ertan Kayıtken, Buz ve Ateş Defilesinde Kendine Hayran Bıraktı

İzmir’in önde gelen modacılarından Ertan Kayıtken ve takı sektörünün tanınmış isimlerinden Leyla Özakbaş, kısa adı KİT-VAK olan Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı yararına haftasonu bir yardım defilesi düzenlediHilton Otel’in Balo Salonu’nda gerçekleştirilen ve geliri Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Hasta Konuk Evi kazandırma projesine bağışlanacak olan “Buz ve Ateş” isimli yemekli geceye yoğun katılım oldu. Ekranların ünlü ismi Murat Başoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği organizasyonda Rönesans Ajans mankenleriyle birlikte Tülin Şahin, Çağla Şikel, Yüksel Ak, Merve Büyüksaraç, Didem Soydan, Nur Gümüşdoğrayan, Tuba Melis Türk ve Ülkü Taşkın gibi ünlü modellerin yanı sıra mankenliği uzun süre önce bırakan Ayşe Hatun Önal ve dizi oyuncusu Wilma Elles de görev aldı.

Ertan Kayıtken’in 55 yeni kostümü ve Leyla Özakbaş’ın 450 parçalık göz alıcı paha biçilemez takı koleksiyonlarının sergilendiği defile, Öner Evez’in koreografisinde gerçekleştirildi. 5 yıldan buyana Leyla Özakbaş ile beraber sosyal yardım projelerine katkıda bulunan Ertan Kayıtken’in buz ve ateş temasıyla sunduğu ilkbahar-yaz koleksiyonları arasında transparan ve dekolteli kıyafetler de vardı. Hazırlıkları aylardır süren ve 500’e yakın misafirin katılım gösterdiği organizasyonda sahne alan Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası, çoğunluğu yabancı şarkılardan oluşan repertuarıyla konuklara müzik ziyafeti sundu. Defile sonunda projeye destek veren kişilere teşekkür plaketleri sunuldu.

Defilenin ardından yapılan açık artırmayla Kayıtken’in bir kostümü, Laila Mücevherat’ın takı seti ve ressam Serdar Leblebicioğlu’nun bir tablosu satıldı. Elde edilen geliri KİT-VAK’a aktarılacak olan müzayedede, işadamı Mahir Vural 5 bin TL’ye Leblebicioğlu’nun eserini satın aldı. Müzayedede Kayıtken’in Fransız mat payeli kumaştan yapılma, kırmızı pullu tuvaleti ve Özakbaş’ın takıları oyuncu Wilma Elles tarafından teşhir edildi. Bu sırada güzel oyuncunun sevgilisi Kerem Göğüş, açık artırmaya katılarak gecenin sürprizini yaptı. Müzayede için sunulan kırmızı kostümü ve takı setini 20 bin TL’ye satın alan Göğüş, büyük alkış aldı. 

ERTAN KAYITKEN KREASYON/DEFİLE GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ertan kayıtken defilesi, ertan kayıtken yardım defilesi, ertan kayıtken modası, ertan kayıtken kreasyonu, wilma elles, kitvak, öner evez, çağla şikel, yüksel ak, merve büyüksaraç, didem soydan, nur gümüşdoğrayan, tuba melis, ülkü taşk