Erdem Kınay

Başarılarıyla adınan sıkça sözettiren müzik adamı Erdem Kınay; devleri buluşturduErdem Kınay'ın yeni bugün müzik raflarında yerini alacak olan yeni albümü;  "Proje2" nin, çıkış şarkısı Sibel Can'dan gelecek, "Alkışlar" adlı şarkı ve Sibel Can yorumu çok şaşırtacak. Sibel Can ile önümüzdeki hafta kamera karşısına geçecek olan Erdem Kınay,müzik dünyasında çok konuşulacak. Albümde yer alan Demet Akalın'ın seslendirdiği "Yalnız Ordusu" adlı şarkı muhteşem olmuş,hit olacağı kesin.

"Duman" adlı hala eskimeyen hit şarkı ile tanıdığımız Merve Özbey "Helal Ettim" adlı şarkısıyla bir kez daha fenomen olacağa benziyor.

Proje 2'de Aynur Aydın, Sınır (Çekilebilirsin) adlı çok ilginç bir şarkı yorumlamış, "İşporta" gibi büyük sürpriz yaratacak. Yeni Erdem Kınay albümünün, son anda projeye katılarak sürpriz olan ismi Murat Boz ve şarkısı "İlk Anda" da çok konuşulacak. Albümde, Bengü ise "Kolay Gelsin" adlı şarkıyı yorumladı, iyi ki "Proje 2" albümüne katılmış, ortaya harika bir iş çıkmış. Bugün piyasaya çıkacak olan "Proje 2" albümündeki tüm şarkıların sözleri hit uzmanı Deniz Erten'e ait. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER