Equinox, Yeni Sezona Merhaba Dedi!

İzmir’de Swissôtel Büyük Efes bünyesinde hizmet veren Equinox, yaz döneminin ardından “sezona merhaba kokteylinde” konuklarına sunduğu seçkin lezzetler ve özel sunumlarıyla tekrar merhaba dedi.Benzersiz lezzetleri keşfettiğiniz, göz alıcı manzarasıyla büyüleyen şehrin en keyifli restoranı Equinox, yenilenen menüsüyle damak zevkinizi zenginleştirmeye devam ediyor. Ulusal ve uluslararası birçok yarışmada İzmir’i başarıyla temsil eden Equinox’un genç ve yetenekli ödül avcısı şeflerinin hazırladığı tatlar İzmir gecelerine renk katıyor.

Düzenlenen açılış kokteyli ile İzmir’in önde gelen iş adamları ve VIP isimlerini ağırlayan gecede Swissôtel Büyük Efes Genel Müdürü H.Rıza Elibol, yeni sezonla birlikte Equinox misafirlerini birçok sürprizin beklediğinin müjdesini verdi. Baş Aşçı Wolfgang Goedl’ün önderliğinde Equinox’un Şefi Gökhan Karakaya tarafından hazırlanan Şef’in Menüsü ile ayın en taze ürünlerinin sunulacağını belirtti.

Ayrıca, 9 - 16 Kasım tarihleri arasında Michelin Yıldızlı Fransız Şef Christian Plumail’i ağırlayacaklarını ifade eden Elibol, ünlü şefin sıra dışı sunumlarıyla hazırlayacağı birbirinden leziz seçkilerin, Equinox misafirlerini hatıralardan silinmeyecek bir lezzet yolculuğuna çıkaracağını sözlerine ekledi. Rıza Elibol, Michelin Yıldızlı tatların İzmir’de beş yıldızlı bir otelde ilk defa İzmirlilerle buluşacağının altını çizdi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Equinox, Equinox nedir, Equinox nerededir, swiss otel, swiss otel büyük efes, efes oteli, izmir efes oteli, izmir açılışlar, izmir kokteyl, rıza elibol, gökhan karakaya, wolfgang goedl, christian pluman, swiss otel açılış