En Güzel “İşler” Melisa’dan

Güzelliği ve fiziği ile podyumların parlayan yıldızı Antalyalı manken Melisa İşler, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.2014 Avrasya güzeli seçilen başarılı model aynı zamanda oyunculuk eğitimine de devam ediyor.

Fotoğrafları 2014 Avrasya saç tasarım yarışması için hazırlanan afişlerin kapağında kullanılan güzel manken Melisa İşler, yine aynı yarışmada saç tasarımlarıyla birinciliği kazanan Türkiye’nin tanınmış kuaförlerinden BW Kuaför Ümit Kayıkçı ile 28 Nisan’da podyuma çıkmaya hazırlanıyor.

Duru güzelliği ile yapımcıların dikkatini çeken başarılı model, dizi ve filmlerde oynamayı çok istediğinin altını çizerken eğitimin her şeyin başında geldiğini biliyor. İşler, tiyatro eğitimi aldığını ve ilerde hedeflerine ulaşacağını söyledi.

Başarı merdivenlerinde kararlı adımlarla yükselen Melisa İşler, ailesinden ve çevresinden yoğun destek görüyor. Dereceye girmenin mutluluğunu yaşayan güzel model yaptığı açıklamada, “Her aşaması zorluklarla dolu olan bu yolda ailemin desteğini almak bana güç veriyor.

Kaliteli isimlerle, çeşitli projelere imzamızı atıyoruz. Klip çekimlerinin yanı sıra Çılgın Dershane 3 sinema filmi, Özdilek reklam filmi gibi çalışmalarımız oldu. İlerleyen günlerde bomba gibi projelerle karşınızda olacağım” dedi.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 2014 avrasya güzeli kimdir, avrasya güzeli, 2014 avrasya güzeli, melisa işler, melisa işler kimdir, avrasya güzeli melisa işler, magazin haber