HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Eylül 2017

Emre Altuğ "Bebekoloji Buluşması İzmir"de Çocuklarıyla Yaşadığı En Özel Anları Paylaştı

Magazinizmir
Annelik macerasının her gün yeni şeyler öğrenmek olduğu bilinciyle hareket eden ebebek; Bebekoloji Buluşmaları’nın İzmir’deki ikinci yılında bebeveynlere keyifli ve bilgi dolu bir gün yaşattı.

Kaya İzmir Thermal & Convention’da İzmirli anne ve babalara buluşan ebebek, bebekler ile ilgili her konuda yol gösterirken, "El Bebek Gül Bebek Derneği" işbirliğiyle "Erken Doğan Bebeklerin" bakımı ve gelişimi konusunda da bilinçlendirdi.

Bebekoloji Buluşması İzmir’de binlerce bebeveynle bir araya gelen Emre Altuğ; babalık heyecanını ve çocukları büyürken yaşadıklarını paylaştı.
Ayrıca sevilen şarkıcı Bebekoloji Buluşması İzmir’in kapanışını Yıldırım Gürses Şarkıları adlı sanat müziği albümünden şarkılarla yaptı.

Bebekoloji İzmir Buluşması 2017’de sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı Emre Altuğ, "Bugün burada değerli İzmirli anne ve babalarla bir arada
olmaktan dolayı çok mutluyum. Ebebek’in hayata geçirdiği Bebekoloji Buluşmaları’nın aileler açısından çok faydalı bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Ben de Kuzey ve Uzay daha
dünyaya gelmeden önce bir sürü kitap okumuş ve gelişimleri üzerine araştırma yapmıştım. Onların en iyi, en sağlıklı ve en mutlu şekilde büyüyebilmeleri için hala araştırmaya
devam ediyorum. Evde üç tane erkek çocuğu gibiyiz. Ev dekorasyonu da en konforlu olabileceğimiz şekilde düzenlendi" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN