Emniyet 170’inci Yılını Kutladı

İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Kaya İzmir Thermal& Convention’da resepsiyon verdi.Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen resepsiyonda, İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ve Fatma Uzunkaya davetlileri kapıda karşıladı.
Resepsiyona İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Galip Mendi, İzmir Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Mehmet Çetin, emekli Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök, görevdeki emniyet müdürleri, polis memurları ve çok sayıda davetli katıldı.

Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü anısına yaptırılan pastayı, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Galip Mendi, İzmir Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Mehmet Çetin ve İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya birlikte kesti.
Burada konuşma yapan Uzunkaya, Türk polisinin vatandaşlardan aldığı destek ve güvenle büyük başarılar yakaladığını ifade etti. Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü haftasını İzmir'de de dolu dolu geçirdiklerini ve güzel bir resepsiyonla taçlandırdıklarını kaydeden Uzunkaya, "Bu yıl daha kapsamlı ve görselliği yüksek bir hafta geçirdik.

Polis teşkilatımız vatandaşlarımızın huzuru ve güveni için 24 saat aralıksız çalışıyor. Aynı zamanda toplumda farkındalık oluşturacak sosyal etkinliklere ve projelere de imza atıyor. Hafta dolayısıyla sosyal etkinliklerimizin finallerini ve ödül törenlerini de yaptık. Birlik ve beraberlik içinde daha nice kuruluş yıl dönümlerinde bir arada olmayı diliyorum" şeklinde konuştu.
Resepsiyon, emniyet teşkilatının anlatıldığı sinevizyon gösterisi ve müzik dinletisinin ardından sona erdi
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Emniyet, 170, Celal Uzunkaya, Kaya İzmir Thermal& Convention, Fatma Uzunkaya, Mustafa Toprak, Orgeneral, Ege Ordu, Galip Mendi, Hava Eğitim, Korgeneral, Mehmet Çetin, Genelkurmay , Orgeneral, Hilmi Özkök, polis, memur, kuruluş, Türk polisi, Polis Teşkilatı, sosyal etkinlik, ödül töreni, Birlik, beraberlik, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti