Elmasoğlu Doğum Gününü Çeşme'de Kutladı

Kızının Sürpriz Partisiyle Yeni Yaşına Girdi.Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB İlk Kadın Girişimciler İzmir Bölge Başkanlığı görevlerini başarılı bir şekilde yapan Betül Elmasoğlu, doğum gününü Çeşme’de kızı ve yakın arkadaşları ile birlikte kutladı.Kızı Fulya Perçin tarafından sürpriz bir şekilde hazırlanan doğum günü partisinde yeni yaşını kutlayan Elmasoğlu, yoğun geçen kış döneminden sonra Çeşme’de yaz sezonuna da ‘merhaba’ dedi.
Çok mutlu oldu
Kızının doğum günü sürprizinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Elmasoğlu, 2 başkanlık görevi ile yoğun ve yorucu geçen bir çalışma sezonunun ardından arkadaşları ile bir arada olmanın keyfini yaşadığını söyledi. Her iki kurumda da değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile birbirinden farklı projeleri hayata geçirmeye çalıştıklarını ifade eden Elmasoğlu, “İleride Bu Yaptıklarımız Ve Paylaşımlarımız, Güzel anılar olarak belleğimizde yer edecektir. Yoruluyoruz, Emek veriyoruz ama topluma katkı koymak çok güzel. Benim için özel bir günde beni yalnız bırakmayan kızıma ve yakın arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Begüm Şamlı, Aylin Onart, Betül Elmasoğlu, Reyhan Özlen

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Begüm Şamlı, Aylin Onart, Betül Elmasoğlu, Reyhan Özlen, Doğum Günü, Parti, Sürpriz Hediye, Ege İş Kadınları Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı, İlk Kadın Girişimciler, İzmir Bölge Başkanlığı, Çeşme, Çeşme Geceleri