Ekranların Elma Şekeri Lakaplı Sunucusu Berna Ergin Evlendi

Program yapımcısı ve sunucusu Berna Ergin, İzmir’in genç işadamlarından ve aynı zamanda ödüllü uluslararası fotoğraf sanatçısı Ahmet Vatan Avanoğlu ile evlendi.Ömürboyu mutluluk için evet diyen çifte çifte balayı …

Geçtiğimiz günlerde ekranların sevilen sempatik yüzü ajans sahibi Berna Ergin dünya evine girerken, medyadan dostları da çifti yalnız bırakmadı. 25 yıldır medya sektöründe emek veren Berna Ergin eşiyle yepyeni ve butik organizasyonlar yapacaklarını dile getirdi.

Çiftin nikah şahitliğini Başkent Üniversitesi Merkez Müdürü Namık Çevik ve Çam möble Yönetim Kurulu Başkanı Buğrahan Çam yaptılar.

Ünlü Modacı Jeyan Gedik imzalı gelinlik ve özel dikim damatlıkları ile nikah masasına oturan çiftin mutluluklarını paylaşmak isteyen yakın aile dostları ve akrabaları Karşıyaka Nikah Sarayı'nda ardından Samsun'da düzenlenen özel parti ile dünyaevine girdiler.

Balayı için Karadeniz Turu ardından Phuket Adalarını tercih eden çiftin mutlulukları yüzlerine yansıdı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Berna Ergin, Ahmet Vatan Avanoğlu, İzmir Düğünler, Karşıyaka Nikah Sarayı, Buğrahan Çam, Namık Çevik , Jeyan Gedik Gelinlik, Jeyan Gedik Damatlık, berna ergin düğün, berna ergin evlendi, berna ergin ajans, berna ergin avanoğlu, izmir düğünleri