Eğlenme Sırası Kaya Ailesinde

İzmir’in en büyük beş yıldızlı otelleri arasında ilk sıralarda yer alan Kaya İzmir Thermal& Convention çalışanları moral gecesinde bir araya geldi.İki gece olarak düzenlenen gecenin ev sahipliğini üstlenen Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl ile Genel Müdür Yardımcısı Murat Ağbaba, geceye katılan konukları kapıda karşıladı.

Tiamo Band (Tepecik Senfoni)’in sahne aldığı gece de Mezdeke dans ekibi yaptıkları şovlarla otel çalışanlarına ve ailelerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Gecede konuşma yapan Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl ,’ Bu geceyi güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamanın huzuru ile yaşıyoruz. Üç buçuk seneyi birlik ve beraberlik içinde geride bıraktık.

Kaya ailesi olarak, bu zamana kadar çok önemli organizasyonlara ev sahipliği yaptık’dedi. Tağıl, kurumsal sürdürülebilirliğe verdikleri önemin çizdikleri başarılı grafikte büyük payı olduğunu sözlerine ekledi.

Eğlence dolu gecenin finalinde yapılan çekiliş ile yurt içi, yurt dışı seyahatlerinin yanı sıra beyaz eşyalarında yer aldığı hediyeler 250 çalışana hediye edildi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kaya termal, kaya termal gecesi, izmir oteller, izmirin en iyi otelleri, izmirdeki oteller, kaya termal nerededir, kaya termal gecesi