EGİKAD’dan Özel Cumhuriyet Kutlaması Geliri Kız Öğrencilerine Bağışlanacak

Ege İş Kadınları Derneği’nin (EGİKAD) 28 Ekim gecesi düzenleyeceği Cumhuriyet kutlamasına katılanlar Aydın Uştuk yönetimindeki Allegro Grubu ve özel vals gösterileri ile unutamayacakları bir gece yaşayacak.Balonun geliri de “Anadolu’da bir kızım var, öğretmen olacak” kampanyasına bağışlanacak.

Bu yıl 91’ncisi kutlanacak olacak Cumhuriyet’imizin kuruluş yıldönümünde özel gece düzenleyecek olan EGİKAD, gelirini de Türkan Saylan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Anadolu’da Bir Kızım Var, Öğretmen Olacak” adlı kampanyasına bağışlanacak etkinliğe imza atacak.

İsteyen Herkes Katılabilir

EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, 28 Ekim akşamı İzmir Hilton Oteli’nde düzenleyecek balonun unutulmaz bir gece olacağını belirterek, “Aydın Uştuk yönetimindeki Allegro Grubu’nun konseri ve özel vals gösterileri ile gecemizekatılan herkes, eminiz çok eğlenecek. EGİKAD olarak Cumhuriyet’imize yakışır bir gece organize ettik. Amacımız elbette sadece eğlenmek değil, gelirini ihtiyaç sahibi kız öğrencilerinin eğitimi için ÇYDD’ye bağışlayacağız. Geceye katılmak isteyen veya bu etkinliğe destek olmak isteyen herkes EGİKAD’a başvurabilir” dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER EGİKAD, Ege İş Kadınları Derneği, Özel Cumhuriyet Kutlaması, Aydın Uştuk, Allegro Grubu, Betül Elmasoğlu, İzmir Hilton Oteli, Türkan Saylan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, ÇYDD