Egepol, Geleneksel Piknikte Buluştu

Özel Egepol Hastanesi’nin bu yıl 4'üncüsünü gerçekleştirdiği geleneksel bahar pikniğinde hastane personeli ve aileleri keyifli saatler yaşadı.Buca Cennet Vadisi'nde gün boyu süren piknikte, tavla turnuvası, çuval yarışı ve kırkayak oyunlarıyla, neşeli vakit geçiren Egepol Ailesi, birliktelik ve dayanışmayla geride bırakılan dört yılda elde edilen büyük başarıları da kutladı.

Egepol Hastanesi Kurucusu Necip Nasır ve Başhekim Dr. Nuri Nasır’ın ev sahipliği yaptığı pikniğin tadını en fazla çıkaranlar da çocuklar oldu.

Çalışmaya 80 kişilik bir aile olarak başladıklarını, şu an ise 350 kişilik daha büyük bir aileyle hizmet verdiklerini anlatan Necip Nasır, “Hastanemiz birçok alanda gelişti ve büyüdü. Ekibimizin ve hastalarımızın bize verdiği güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz dört yılın sonunda bütün Egepol Hastanesi olarak ilk günkü heyecanımızı koruyoruz. Egepol Hastanesi etik ilkelerden ödün vermeden yoluna devam ediyor” diye konuştu.

Tüm Egepol personelinin, özverili çabalarıyla, hastanenin bugünlere gelmesinde büyük emeği olduğunu belirten Nasır, “Birlik-beraberlik ruhumuz, çalışma azmimiz, güçlü teknolojik altyapımızla, halkımıza her zaman kaliteli hizmet vermenin yarışı içinde olacağız” dedi.

Unutulmaz saatlere ortak olan Egepol Ailesi, toplu fotoğraf çekimi sırasında birlikte şarkı söyleyerek mutluluk tablosu çizdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER egepol, egepol hastanesi izmir, izmir egepol, egepol piknik, egepol 2013 piknik