MAGAZİN -- 18 Nisan 2016

Ebru Gündeş Performansı ile Büyüledi

Magazinizmir
Türk Sanat Müziğinin önemli yorumcularından Ebru Gündeş önceki gece İzmir Özdere’de bulunan Sunis Efes Royal Palace Resort &Spa’da sahne aldı.

Geceye yüzlerce kişinin alkışları eşliğinde çıkan ünlü assolist yeşil tül elbisesi ile dikkatleri çekti. İki saat boyunca sahnede kalan Ebru Gündeş "Bugün sahneye çok mutlu çıktım. Burada sizlerle olmakta benim için ayrı bir mutluluk" dedi. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Ebru Gündeş performansı ile göz kamaştırdı. Kendisini dinlemeye gelen hayranlarına müzik ziyafeti sunan Gündeş’e ayrıca dansçılar eşlik etti.

Davul Şovla Coştu Coşturdu

Saat 22.30’da sahne alan Ebru Gündeş dansçıları ile birlikte hem göze hem de kulaklara hitap ederken, kendiside dansları ile şarkılarını söyledi. Davul şov eşliğinde dans eden Ebru Gündeş dakikalarca dans etti. Onlarca parça söyleyen Ebru Gündeş, daha sonra alkışlar arasında konserini bitirdi. Bülent Ersoy, Selami Şahin, Volkan Konak ve Serkan Kaya gibi ünlü isimler bu yaz . Bir çok sanatçı bu yaz Sunis Efes Royal Palace Resort &Spa ‘da bu yıl bir çok ünlü isme ev sahipliği yapacak. Bölgenin en önemle tesislerinden birisi olma özelliğine sahip otel , tatil ile birlikte dev sanatçıları misafirleri ile buluşturacak. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN