HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Aralık 2017

Dünya Trendi "O Bag" Ege Perla'da

Magazinizmir
Avrupa’da ve dünyada trend haline gelen, renkli modüler çantaları ve aksesuarları ile tanınan İtalya’nın başarılı tasarım markalarından O bag, İzmir’de ki ilk mağazasını Ege Perla alışveriş merkezinde açtı.

Ege Perla AVM’de, İzmir’deki ilk mağazasını açan ünlü İtalyan markası O bag, çantalarını kişiselleştirmek isteyenler için harika bir alternatif sunuyor. O clock, O bag 50 O classic, O bag mini, O pocket, O basket, O folder, O chic O city O moon ve çok sayıdaki aksesuar çeşitleriyle müşterilerine kendi çantalarını tasarlama imkanı vermesi ise tüketiciler üzerinde merak uyandırıyor.

O bag Türkiye distribütörü Mezo Moda’nın sahibi Nabat Garakhanova Türkiye pazarı hakkındaki değerlendirmede, İzmir insanının renkli ve stil sahibi yaşantısının, markaya olan yoğun talepleri nedeniyle O bag Türkiye gelişim planları içerisinde Ege Bölgesi’nin önemli bir yeri olduğunu ifade etti.

Garakhanova, O bag’in İtalya’da 160 ve İtalya dışında 55 ülkede mağazaları ile küresel bir moda markası haline geldiğini de vurguladı. O bag Ege Bölge Master Franchise Hakları sahibi MYBAG Mağazacılık A.Ş.’nın Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Koçak, Sezgin Özbey ve Tovi Santo Benadava, Ege Bölgesinde olmayan bir markayı İzmirliler ile buluşturmaktan ve İzmirliler’in O bag’e olan yoğun ilgisinden çok memnun olduklarını, Ege Bölgesi’nde farklı noktalarda Franchise mağazalarının açılması ve sezonluk corner anlaşmaları yapılması için görüşmelere başlandığını bildirdiler.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN