Dünya Güzeli Türkiye'de

Geçen Kasım Ayında Çin’de düzenlenen 2012 Miss Model Of The World yarışmasında birinci seçilerek kraliçelik tacını giyen Ukrayna’lı model Kristina Oparina Türkiye’de.Bu yıl 25 incisi gerçekleştirilen Miss Model of Turkey Yarışması için Kuşadası Aqua Fantasy Otele gelen seksi model, güzel fiziği ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekerken, verdiği pozlarla yürek hoplattı. 70 ülke modeli arasından kraliçe seçilen 21 yaşında ki Ukraynalı güzel, ülkesinde üniversite eğitiminin yanında Devlet Opera ve balesinde profesyonel olarak dans ediyor.

Genç yaşta başladığı dans kariyerine güzelliğinin getirisi olan modelliği de ekleyen Kristina Oparina, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde hem podyuma çıkıyor hem de foto modellik yapıyor. Türkiye’ye daha önce bir kez tatil amaçlı geldiğini söyleyen güzel model, Miss Model of Turkey Yarışmasında jüri üyeliği yapacak.

Türkiye’ye ikinci gelişi olan seksi manken tam bir Türkiye sevdalısı olduğunu belirtirken, Türkiye’nin sıcak kanlı insanları olduğunu ve ileride burada yaşamak istediğini söylüyor. Profesyonel mankenlik kariyerine Türkiye de de devam etmek istediğini anlatan ünlü model, bu bir hafta içerisinde Kuşadası’nın güzel plaj ve denizinin tadını çıkaracağını söyledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER dünya güzeli, miss model of turkey, miss of world birincisi, Kristina Oparina , Kristina Oparina ege üniversitesi