Düğün Tepekule'den Balayı Odası Hilton Garden İnn'den

"Özel günler özen ister" prensibiyle çalışmalarına devam eden Tepekule Özel Günler Salonları hayatlarını birleştirmeye karar veren çiftlere Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı'dan özel balayı süiti hediye ediyor.Tepekule Özel Günler Salonları ve Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı'nın beraber hayata geçirdiği proje ile yeni evlenen çiftlerin balayı gecesini Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı ayrıcalığında süit odalarda geçirmeleri sağlanıyor. 2016 yılı boyunca sürecek kampanyadan ilk çift 26 Aralık Cumartesi faydalanacak.

2016 Yılı Boyunca

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı'nın kampanyalarına çok sıcak yaklaştığını ve kampanyalarına özel fiyatlarla destek verdiklerini ifade eden Tepekule Özel Günler Halkla İlişkiler Müdürü Yasemin Erdöl, “Tepekule'de yemekli düğün yapmayı tercih eden tüm çiftler 2016 yılı boyunca kampanyamızdan faydalanabilecek. Biz bu kampanyayı daha Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı inşaat aşamasındayken düşünmüş ve Tepekule'de düğün yapmaya karar veren çiftleri balaylarının ilk gecesinde burada misafir etmeyi istemiştik. Otel faaliyete geçince de teklifimizi sunduk ve olumlu yanıt aldık. Aslında böylece hem güzel bir işbirliğine imza atarak bundan sonra yapabileceğimiz işbirliklerinin önünü açtık hem de düğünlerini Tepekule'de yapan çiftlere çok özel ve güzel bir kampanya sunduk” dedi.

Gelinler Daha Mutlu Olacak

Önümüzdeki Cumartesi günü Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı'da ilk çiftlerini ağırlayacaklarına değinen Erdöl,  "Çiftimiz için büyük süpriz oldu. Çok sevindiler. Özellikle gelinimiz çok mutlu oldu. Biz de ne kadar doğru bir işbirliği yaptığımızı bir kez daha görmüş olduk. Bu kampanya ile mutlu gelinlerimiz olacak bizim" diye konuştu.

İşbirliği Büyüyerek Devam Edecek

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı'nın Hilton Worldwide markasının en keyifli konsept otellerinden biri olduğunu ifade eden Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı Satış Direktörü Aslı Özcan geniş yeşil alanları ve eşsiz Körfez manzarasında misafirlerini ağırladıklarını belirtti. Süit odalarının birçoğunun deniz manzarasına sahip olduğunu ifade eden Özcan, gerçekleştirilen işbirliği ile iki kurumun da bünyelerinde eksik olanları tamamladıklarını vurguladı. Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı olarak düğün yapılabilecek büyük alanlara sahip olmadıklarının altını çizen Özcan "Bizim büyük organizasyon alanlarımız, Tepekule'nin ise konaklama hizmeti yok ve iki mekan arasındaki uzaklık sadece yürüme mesafesinde. Bu da iki kurum için çok büyük bir avantaj. Bu işbirliği konferanslar ve toplantılar bazında da sürecek" diye konuştu.

Küçük Sürprizler

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı olarak yeni evlenen çiftlere kendilerinin de bir süprizi olduğu müjdesini veren Özcan "Tepekule odayı hediye ediyor, biz de yeni çiftleremize küçük süprizler sunuyoruz. Onlar için bir balayı paketi hazırladık ve en özel gecelerinde kendilerine ikram edeceğiz. Böylece çiftlerimizi daha mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca yataklarını güllerle kaplıyoruz" ifadelerini kullandı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tepekule Özel Günler Salonları İzmir, İzmir Tepekule Özel Günler Salonları, Hilton Garden Inn İzmir, İzmir Hilton Garden Inn, İzmir Bayraklı, İzmir Etkinlikleri, Aslı Özcan