HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Mayıs 2019

Dr. Bülent Uygur'un Psikiyatri Kliniği Alsancak'ta açıldı

Magazinizmir
Medifema Hastanesi'nin sevilen ve başarılı Psikiyatri Doktoru Bülent Uygur artık hastalarına Alsancak'ta açtığı kendi kliniğinde hizmet verecek.

Ege Üniversite Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra ihtisasını Ankara Üniversitesi ve Adnan Menderes Üniversitesi'nde tamamlayan Dr. Bülent Uygur, CETAD (Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği) sertifikasıyla alanında uzman olmasının yanı sıra bireysel psikoterapi ve aile terapisi alanlarında hastalarına daha yakından ulaşmayı hedefliyor.

Yaklaşık 20 yıldır İzmir'de özel sektörde hastalarına hizmet veren Uygur'un Alsancak'taki klinik açılışında İzmir'in önde gelen isimleri yer aldı. Açılış kurdelasını ise Yeşilyurt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Sümer Deniz, Turizm Bakanlığı Eski Müsteşarı Güman Kızıltan, Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Tekin, Eski Bürokrat Hüsnü İleri hep birlikte kesti.

Oldukça kalabalık bir davetli gurubunun katılımıyla gerçekleşen açılış töreni klasik müzik eşliğindeki kokteyl ile devam etti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN