Dilek ve Hocaoğlu Ailelerinin Mutlu Gecesi

Ata Dilek Deri İşleme Otomotiv ve Petrol Ürünü San. Tic. Ltd. Şti’nin sahibi Ata Dilek’in ve Esra Dilek’in oğlu Yusuf Dilek ile Gaziantep’in tanınmış işadamlarından Lokman Hocaoğlu ve Faize Hocaoğlu’nun kızları Zehra Hocaoğlu, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.İstanbul, Ankara, Gaziantep, Mardin, Manisa, Antalya, Uşak, Hollanda, İsviçre, Suriye , Amerika, İspanya’dan konuklarında aralarında bulunduğu yaklaşık 1300 davetli Anadolu müzikleri eşliğinde geç saatlere kadar keyifli anlar yaşadılar. Düğün eğlencesinde ünlü sanatçı Latif Doğan sahne aldı.
Mehmet Nezir Dilek, Gülbahar Hocaoğlu, Mehmet Şakir Irmak, Ferhan Adem Han’ın şahitliği bir ömür birlikteliğe evet diyen çift balayı için yurtdışı seyahatine çıktı.
Çiftin düğün organizasyonu Beyaz lale üstlenirken en güzel anları Etistar fotoğrafçığın objektifiyle tarafından ölümsüzleştirildi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ata Dilek Deri İşleme Otomotiv ve Petrol, Ata Dilek, esra dilek, yusuf dilek, Lokman Hocaoğlu, Faize Hocaoğlu, zehra hocaoğlu, kaya termal otel, izmir kaya termal nerede, izmir cemiyet düğün, ,izmir düğün mekanları, izmirde nerede düğün yapılır