Dijital Derginin İlk Sayı Heyecanı

Yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk online yeme, içme ve gezi kültürü dergisi Travel and Gourmets, Mövenpick Hotel’de lansman gecesi düzenledi.Derginin imtiyaz sahibi Kutlu Özemrak ve Yazı İşleri Müdürü Özgür Kaya’nın ev sahipliğinde, Mövenpick Hotel’in sponsorluğunda gerçekleşen gecede, otelin baş aşçısı Murat Yıldız ve ekibinin hazırladığı ikramların tadına bakıldı. Gezginler, gurmeler ve şeflerden oluşan 110 davetlinin yer aldığı buluşmada sahneye çıkan Positive Live Project Grubu, konuklara keyifli bir akşam yaşattı.

Dijital yayıncılık çağında aylık olarak ücretsiz yayın yapan derginin ülkemizin ve dünyanın tüm güzelliklerini sunacağını belirten İmtiyaz Sahibi Kutlu Özemrak, "Lezzet ve gezi kültürünü benimsemiş, hayattan keyif alan, bunun için okuyan ve araştıranlara yepyeni bir rehber olmak için yola çıkan dergimiz, internet ve sosyal medyayı çok iyi kullanarak büyük kitlelere ulaşabiliyor" dedi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Travel and Gourmets İzmir, İzmir Travel and Gourmets, Mövenpick Hotel İzmir, Murat Yıldız, Kutlu Özemrak, İzmir etkinlikleri