Devlerin Aşkı Düğün Olur

Menderes Tekstil yönetici ve idari çalışanlarını bir araya getiren düğün töreni, Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça’nın, “Menderes Tekstil Ailesi bu anlamlı törende birbirine bağlılığını İzmir’de buluşarak gösterdi” sözleriyle ayrı bir coşku yaşattı.Akça Holding A.Ş. şirketlerinden sektör devi Menderes Tekstil bir büyük mutluluğu İzmir’de gerçekleşen düğün töreninde yaşadı. Menderes Tekstil Konfeksiyon Fabrika Müdürü Özcan Salihoğlu’nun kızı İsmigül ile Batıçim eski yöneticilerinden Hasan Alptekin’in oğlu Çağlar düzenlenen muhteşem düğün töreniyle dünyaevine girdi.
Aydın Dünya Hastanesi’nde Ortodonti Uzmanı olan güzeller güzeli İsmigül Salihoğlu ile Bozyaka SSK Hastanesi’nin yakışıklı Acil Tıp Doktoru Çağlar Alptekin yaklaşık bir buçuk yıl önce oturdukları apartmanda tanıştılar. Genç çift, romantik bir akşam yemeğinin ardından Çağlar Alptekin’in sürpriz evlilik teklifi ile geçtiğimiz Kasım ayında aile arasında gerçekleşen bir törenle evlilik yolunda ilk adımı attılar.


İzmir ve Türkiye’nin pekçok şehrinden işadamları ve doktorların davetliler arasında yeraldığı İzmir’in yeni değeri La vie Nouvelle’de gerçekleşen muhteşem düğün töreni Özgen Akçagül ve Blue Note Orkestrası ile renklendi.
“Peri Gibi Moda Evi”nin hazırladığı gelinlik ve “Damat Twenn” imzası taşıyan damatlıkla konuklardan tam not alan İsmigül ve Çağlar Alptekin’in nikah şahitliğini Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça, gelinin kuzeni Rukiye Kongur ve damadın üniversite arkadaşı Fatih Çelik yaparken, nikahı Bayraklı Belediyesi Nikah Memuru Figen Halat Varol kıydı. İsmigül-Çağlar Alptekin’in nikah şahitlerinden Akça Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça, “Menderes Tekstil Ailesini çalışanlarıyla böyle anlamlı törende birarada görmek beni çok duygulandırdı. Biz her zaman, her yerde büyük bir aileyiz. Gençler olarak mutluluğunuzun artarak devam etmesini ve ailelerinizin adına yakışır güzel evlatlar yetiştirmenizi temenni ederim. Birbirinize her zaman saygı, sevgi ve hoşgörü dolu olun. Güzellikleri paylaştığınız kadar sıkıntıları da paylaşarak bu uzun yolda birbirinize hep destek olun” dedi.
Mutlulukları gözlerinden okunan İsmigül ve Çağlar Alptekin çifti törenin ardından bir haftalık balayı seyahati için İtalya’ya gemi turuna çıktılar.

 

 

 

 

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER akça holding a.ş, menderes tekstil, özcan salihoğlu kimdir, özcan salihoğlu, çağlar alptekin, hasan alptekin, damat twenn, magazin izmir, düğün, devlerin aşkı