MAGAZİN -- 4 Mayıs 2015

Değişmeyen Lezzetin Adresi Topçu Restorant'ın, Bostanlı Şubesi Açıldı

Magazinizmir
58 yıldır İzmir’in sevilen damak tadı olan ve iş yemeklerinin yanı sıra akşam yemeklerinin de vazgeçilmez mekanı haline gelen Topçu Restorant; İzmir’in en iyi mutfak ekibi ile misafirlerine unutulmaz yemek deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

1957 yılında İzmir Pasaport’ta kurulan, günümüze kadar değişmeyen lezzeti ve hizmet kalitesinden ödün vermeden İzmirlilerin geleneksel damak tadı olan Topçu Restorant; Çeşme ve Urla’dan sonra şimdi de 4. şubesini Bostanlı Cemal Gürsel Caddesi’nde açtı.
Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi organizasyonu ile gerçekleşen açılışta deyim yerindeyse yer yerinden oynadı. Oldukça geniş bir katılımla gerçekleşen açılışta, gönderilen çiçekler sokaklara sığmazken ekranların sevilen yüzleri Şahin Irmak ve Ersin Korkut mangal başında misafirlere ve sokaktan geçen halka adeta bir et ziyafeti çektirdi. Misafirlerle yaşadıkları diyalog ve yaptıkları esprilerle herkesin güldüren oyuncular mangal başında davetlilere 500 kg et pişirdi ve ikramda bulundu.


Açılış kurdelasını işletme sahipleri Cevat Dev, oğulları Zafer ve Barış Dev ile aile bireylerinin yanı sıra Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, CHP İzmir İl Eski Başkanı ve CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Ali Engin, İzmir Eski Emniyet Müdürü Halil Tataş kesti.
İşletme sahibi Cevat Dev yaptığı açıklamada “Topçu Karşıyaka, geleneksel tatlarının yanında zengin menüsü ve güler yüzlü hizmet ile de damaklarda taht kuracak. Çöp şişin geleneksel adı haline gelen Topçu, Karşıyaka’daki şubesinde etin her halini misafirlerimize sunacağız. Yılın 365 günü 24 saat kesintisiz hizmet verecek olan Karşıyaka şubemiz, unutulmaz anlarınızın ve damak tadınızın mimarı olacak. Tüm Karşıyakalıları yeni şubemize bekliyoruz” dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN