Davetliler Şıklıklarıyla Yarıştılar

Baykant Uluslar arası Lojistik Şirketinin sahibi Yıldıray Merdivan ile Türk Havayolları’nda kabin amiri olarak görev yapan Hilal Tünay, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.2014 yılında arkadaş ortamında tanışan ve geçtiğimiz sonbaharda nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı çifti bu özel günlerinde de sevenleri yalnız bırakmadı.

İrfan ve Havva Merdivan’nın oğulları Yıldıray Merdivan’nın nikah masasındaki şahitliğini; Hilal Akyol, Jülide Hozan, Tanju Eker üstlenirken Yavuz Tünay ve Feray Dişçigil’in kızları Hilal Tünay’ın şahitliğini ise Yücel Dişçigil ve Seyfi Terzibaşıoğlu üstlendi.

Hilal Tünay’ın Ertan Kayıtken’nin tasarımını yaptığı gelinliği konuklardan büyük kazanırken Yıldıray Merdivan’ın Ertan Kayıtken’in imzasını taşıyan damatlığı konuklardan tam not aldı.
Çiçeği burnunda evli çift balayı için rotayı Uzakdoğu’ya çevirdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Baykant Uluslar arası Lojistik Şirketi İzmir, İzmir Baykant Uluslar arası Lojistik Şirketi, Türk Havayolları, Yıldıray Merdivan, Hilal Tünay, Kaya İzmir Thermal& Convention, Hilal Akyol, Jülide Hozan, Tanju Eker üstlenirken Yavuz Tünay, Feray Dişçigil, Ertan Kayıtken, İzmir Cemiyeti