Das Akademie 15 Yaşında!

Türkiye’nin en büyük ve sadece Almanca üzerine eğitim veren tek özel kurumu Das Akademie, kuruluşunun 15. yılını Alsancak Cortador Brazillian Steak House Restoran’da kutladı.Yemekli geceye, şirketin kurucularından Nilgün Akdoğan ile öğrenciler, eğitmenler, idari kadro ve eşlerinden oluşan 60 kişilik davetli grubu katıldı. Merkezin diğer kurucusu Nezih Sorguç, Almanya Berlin’deki merkez ofiste görevli olduğu için geceye katılamadı.

4 Nisan 1998’de Berlin’de kurulan ve 3 öğrenciyle yola çıkan Das Akademie ailesi, bugün 8 bin mezun öğrencisi bulunan, bireysel eğitimlerin yanı sıra önemli şirketlere verdiği kurslarla da adından söz ettiren büyük bir kurum haline dönüştü.

Türkiye’de sadece İzmir’de şubesi bulunan ve her sene kuruluş yıl dönümlerini geleneksel olarak kutlayan eğitim kurumu, 5 ve katlarına denk gelen yıllarda daha geniş kutlamalara imza atıyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER das akademie, das akademie kutlaması, nilgün akdoğan, nezih sorguç, Alsancak Cortador Brazillian Steak House Restoran, das akademie izmir, das akademie almanya