Cumhuriyet Coşkusu Küçük Kulüp’te Yaşandı

Küçük Kulüp’te Cumhuriyetimiz’in kuruluşunun 91. yılı onuruna düzenlenen Cumhuriyet Balosu’na, İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Pınar’ın yanı sıra Küçük Kulüp eski ve yeni üyeleri katıldı.Atatürk’ün sevdiği şarkılar ve tangolarla geceye renk katan Super Saund Orkestrası misafirlere unutulmaz bir Cumhuriyet gecesi yaşatırken, baloya katılan konuklar gecenin sürprizi olan Cumhuriyet Bandosu eşliğinde marşlar söyledi.

Gecenin gerçekleşmesinde büyük emekleri olan Yönetim Kurulu ve Sosyal Komite Üyelerine teşekkür eden Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, ‘‘Biz hep birlikte Küçük Kulübüz hep beraber çok büyük bir gücüz. Ulu Önderimiz’in hedefleriyle sağlam temeller üzerine kurulan Türkiye Cumhuriyeti, bu temeller sayesinde Türk gençliğinin yolunu daima çizecektir. Devletimiz ve ülkemiz, Cumhuriyet’in bizlere verdiği güç sayesinde uluslararası arenada önemli bir yere sahip olmuş ve Atatürk’ün benimsemiş olduğu ilkelerle dünyanın en saygın ülkelerinden biri haline gelmiştir.Bu nedenle bizlere ve gelecek nesillere düşen en önemli görev, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünü korumak, iç ve dış tehlikelere karşı duyarlı olmaktır’’ dedi.

Cumhuriyet pastası, gecenin finalinde İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı ve Küçük Kulüp Divan Başkanı Kemal Çolakoğlu, TTF Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Pınar, Kulüp yöneticileri ve sosyal komite üyeleri tarafından kesildi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İZKA Kalkınma Kurulu , Cumhuriyet Bayramı, Küçük Kulüp, Türkiye Tenis Federasyonu, Kemal Çolakoğlu, Super Saund Orkestrası, Yüksel Pınar, Emre Sarıgedik