Cumba Selection'da Yeniyıl Coşkusu Yaşandı

Aksesuar ve mobilyadaki dünya markalarını bir arada sunan ve içmimari projelerle de hizmet veren Cumba Selection İzmir, düzenlediği yeniyıl kokteyliyle seçkin bir davetli grubunu ağırladı.Alsancakta bulunan Decozone binasında gerçekleştirilen kokteylde iş dünyasının tanınmış simaları, mimarlar ve çözüm ortaklarından oluşan 150 kişilik davetli grubu, canlı müzik eşliğinde yeniyıl coşkusunu beraberce yaşadı.

7 aydır İzmirde zengin koleksiyonları müşterilere sunduklarını belirten Cumba Selection Yöneticisi Belkıs Celardin, oturma gruplarından aydınlatmaya, kütüphaneden aynaya ve bahçe mobilyalarına kadar birçok farklı ürünü tek çatı altında topladıklarını, mekanlara modern dokunuşlarla hayat verdiklerini söyledi.

İzmirde Cumba Selection adını daha fazla insana ulaştırmak istediklerini dile getiren Belkıs Celardin, 2016 yılının herkese mutluluk, başarı, kazanç ve sevgi getirmesini diledi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cumba Selection İzmir, İzmir Cumba Selection, Decozone İzmir, İzmir Decozone, Belkıs Celardin, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti