Coffee Beango'da Unutulmaz Nihongo Gecesi

Türk ve Japon kültürünü karşılıklı tanıtmak için Japonca eğitmeni Senem Erbaş Hakyemez tarafından her yıl organize edilen geleneksel yemek, bu yıl Kordon’un gözde mekanlarından Coffee Beango’da düzenlendi.Kendi kültürlerine ait geleneksel kıyafetleri ile dans eden Japon misafirler, renkli bir gece yaşattılar. Uzakdoğu tatlarını gecenin konuklarına güleryüzlü hizmet ile ulaştıran Coffee Beango, Japon misafirlerine kendi öz mutfaklarını aratmadı. Samimi ve sıcak ortamı, şık dekorasyonu ve özel menüleriyle davet ve kutlamalar için tercih edilen Coffee Beango’nun sahipleri Levent Sözbaş ve Adem Yıldız “Böylesine güzel ve kültürler arası sonsuz bağımızın hissedildiği bir geceye ev sahipliği yapmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz” dediler.

Lezzetin Püf Noktası Mutfak Şefi Eda Eryiğit

İstanbul Mutfak Sanatları Akademisi Profesyonel Aşçılık mezunu olmakla beraber, Profesyonel Uzakdoğu aşçılarından eğitim almış ve tecrübe kazanmış Coffee Beango’nun mutfak şefi Eda Eryiğit, her zaman olduğu gibi gecede muhteşem lezzetlerini sundu. Gece için özel olarak hazırladığı menüde; Sushi ve Takitori gibi geleneksel Japon mutfağından seçme yemekleri de büyük beğeni topladı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Coffee Beango, Nihongo, Türk, Japon, Japonca eğitmeni, Senem Erbaş Hakyemez, Kordon, geleneksel kıyafet, Uzakdoğu, dekorasyon, Levent Sözbaş, Adem Yıldız, Eda Eryiğit, İstanbul, Mutfak Sanatları Akademisi, Aşçılık, Sushi, Takitori, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti