Çocukluk Aşkın'da Mutlu Son

Önaç Şirketler topluluğu yönetim kurulu başkanı Atilla Önaç'ın oğlu Aras Otomotiv'in sahibi Cumhur Önaç ile çocukluk aşkı Eylül Yenilmez görkemli düğün töreni ile dünya evine girdiler.İzmir Arena'da gerçekleşen düğün törenine İş,Sanat,Spor ve Politika çevresinden bin kişilik seçkin davetli topluluğu katıldı.Önce sanatçı Altay ardından Ceylan şarkılarıyla davetlileri coşturdu.Halaylarda dolarlar havada uçuştu.

Altay en güzel şarkılarını yeni evli çift için okurken, bazı zamanlarda mikrofonu onlara uzatarak şarkıları birlikte söyledi. Ceylan’da kendine özgü şarkılarının yanı sıra son dönemin en gözde parçalarını seslendirerek yeni evli çifte mutluluk diledi.Gecenin ev sahipliğini yapan Cumhur Önaç’ın ailesi Atila-Ayten Önaç ile Eylül Yenilmez’in ailesi Bahattin-Selma Yenilmez gecenin şüphesiz en mutlu çiftiydi.Yeni evli çift balayı için Dubai’ye gitti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Önaç Şirketler topluluğu, Atilla Önaç, Aras Otomotiv, Cumhur Önaç, Eylül Yenilmez, İzmir Arena, İzmir Arena düğün, Altay, Ceylan, izmir düğün, izmir cemiyet hayatı, izmir düğün haberleri, izmir gelinleri