Club Monachus Açılışa Hazırlanıyor

İzmir Foça'nın gözde mekanı olan Monachus'un sezon açılışına, son zamanların fenomen haline gelmiş DJ'i Emrah Göktaş ve perküsyonda harikalar yaratan Serhat Gönüllü'nün yanı sıra hip hop camiasının ilgiyle takip edilen iki ismi Anıl Piyancı ve Emrah Karakuyu konuk sanatçılar olarak eşlik edecek.Club Monachus’un yaratıcılıkta sınır tanımayan ortaklarından Ömer Soner ve birçok kurumsal işe imzasını atmış Fox Grup Ajans yönetim kurulu başkanı Seda Bilgehan’ın iş ortaklığından ortaya çıkan organizasyon şimdiden birçok davetliyi heyecanlandırmaya başlamış gözüküyor. Gecenin tüm PR yönetimini üstlenen Fox Grup Ajans Genel Müdürü Burcu Eygay, Club Monachus PR Müdürü Pelin Gürsel ve Uluslararası İlişkiler Müdürü Deniz Gürsel, Yaza Merhaba adı altında hazırlanan parti ve barbekü konseptiyle tüm eğlence severlere büyüleyici bir gece hazırladılar.

Gece gündüz demeden hazırlandıklarını dile getiren yetkililer farklı eğlence tarzını benimsemiş herkesi bu özel geceyi kaçırmamaları konusunda tatlı bir şekilde uyarıyorlar.

Foça’nın parlayan yıldızı Club Monachus mevkii olarak Kozbeyli’nin kuşattığı muhteşem doğasını çevresine alarak Ege Denizi’nin turkuaz mavisi sularına göz kırpıyor. Club Monachus, tümü orman, havuz ve panoromik deniz manzaralı, ferah ve minimal tasarıma sahip 7 odasıyla Butik Otel konseptinde işletiliyor. Terapi ve yoga gruplarının vazgeçilmez tercihi olan doğası, büyüleyici gün batımının eşlik ettiği açık organizasyon ve davet alanı, konser ve partilere göre düzen alınabilen açık ve malikane tipi kapalı alanı, birbirinden farklı lezzetlerin sunulduğu açık restoranı ve barı ile misafirlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Club Monachus, İzmir, Foça, DJ, Emrah Göktaş, Serhat Gönüllü, Anıl Piyancı, Emrah Karakuyu, Ömer Soner, Seda Bilgehan, Burcu Eygay, Pelin Gürsel, Deniz Gürsel, Yaza Merhaba Parti, Barbekü, Ege, Deniz, orman, havuz, minimal, Butik Otel, Terapi, Yoga, Organizasyon, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti