HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Ocak 2017

Çikolata Tutkunları Bonnyfood'da Buluştu

Magazinizmir
Mutluluğun en tatlı hali olan çikolatanın tutkunları Alsancak Bonnyfood mağazasında buluştular.

Genç girişimci Özlem Ünsoy tarafından Alsancak’ta açılan Bonnyfood mağazası çikolata tutkunlarını bir araya getirdi. Dj Onur Gözay’ın enfes müzikleriyle renk kattığı geceye yaklaşık 60 kişi katıldı.

Çiçeksepeti.com bünyesinde faaliyet gösteren Bonnyfood’un İzmir’deki ilk mağazasını açan genç ve başarılı girişimci Özlem Ünsoy çikolata tutkunları için muhteşem bir gece düzenledi. Geceye katılanlar müzik eşliğinde eülenirken bir taraftan da birbirinden lezzetli çikolataları tatma fırsatı buldular.

Bonnyfood'un gerek konsepti, gerek ürün içeriği ile İzmir'e çok yakıştığını ifade eden Özlem Ünsoy, "İşimizin en güzel yanı yüzlerde bıraktığımız gülümseme ve mutluluk. Mağazamıza gelen müşterilerimiz içeriye girdiklerinde ilk söyledikleri mağazamızın çok güzel koktuğu ve mağazadan güzel bir enerji aldıkları oluyor.

Eğlenceli ve mutlu bir iş yapıyoruz. Severek yapılan iş başarıyı, enerjiyi, dinamizmi her daim arttırıyor. Benim işim mutluluk dağıtıyor. Daha ne isteyebilirim ki" dedi. Ünsoy, çok yakında İzmirlilere değişik konseptlerde, farklı sürprizleri olacağını söyledi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN