Ceyhun Yilmaz Optimum D&R’a Geliyor

Ünlü şovmen, şair, program yapımcısı Ceyhun Yılmaz, D&R Live etkinlikleri kapsamında İzmir Optimum Outlet D&R’da hayranları ile buluşacak.Ziyaretçilerini sık sık kültür ve sanat dünyamızın ünlü isimleri ile buluşturan Optimum ve D&R, bu kez şov dünyasının sevilen isimlerinden Ceyhun Yılmaz’ı ağırlayacak. Cuma günü ( 4 Nisan ) saat 18:00’de D&R işbirliğinde düzenlenecek imza gününde Yılmaz, sevenlerine yeni esprileri ve şiirleriyle merhaba diyecek.
Daha önce, “Ben Sana Yanarken Şimdi Sen Kim Bilir Nerede Üşüyorsun”, “Kasım’ın Bıçak Yarası”, “İkinci El Yalnızlık” ve “Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen” isimli kitapları okuyucularla buluşan Ceyhun Yılmaz, twitter’da 1 milyon takipçiye ulaşmasını sağlayan şiir tadındaki tweet’lerinden seçmeleri içeren “Yalnızsam Düzelt” isimli son kitabını imzalayacak. Radyo-tv programlarının ve kitaplarının takipçisi olan hayranları, Optimum Outlet’teki D&R Live imza gününde ünlü şovmen ile sohbet etme ve hatıra fotoğrafı çektirme imkanı da bulacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ceyhun yılmaz, ceyhun yılmaz optimumda imza günü, ceyhun yılmaz imza günü izmir, optimum, imza günü, magazin izmir