Çeşme Alaçatı WyndyBeach’te, Kenan Doğulu Rüzgarı!

Geçtiğimiz günlerde Alaçatı WyndyBeach’te sahne alan, Kenan Doğulu muhteşem bir konser ile yaza giriş yaptı. WyndyBeach’te 2 buçuk saat sahnede kalan başarılı sanatçı, birbirinden güzel şarkıları ve muhteşem sahne performansıyla gelen misafirleri büyüledi.Denizin üzerine kurulan platformda sahne alan Doğulu, misafirlere kelimenin tam anlamıyla mükemmel bir gece yaşattı. Gecede Aydın Ayaydın, Erol Köse, Yılmaz- Seda Vural, Senem Çapa gibi iş ,cemiyet ve magazin dünyasının ünlü simaları bir araya geldi. 1.500 kişinin katılımıyla gerçekleşen konserde ünlü sanatçı eski ve yeni bir çok şarkısını söyledi.

“YENİ MÜZİK GRUBUM”
Kenan Doğulu “Her yaşın bir güzelliği var” adlı parçada minik hayranlarını WyndyBeach sahnesine aldı. Doğulu küçük misafirleriyle izleyenlere hem şarkılarını söyledi hem de onlarla dans etti. Başaralı sanatçı “Yeni müzik grubum” diyerek minikleri gösterdi ve o meşhur kahkahasını attı.

“HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ”
Gezi parkında yaşanan olaylardan sonra WyndyBeach’te sahne alan Kenan Doğulu, izleyenlerin “Her Yer Taksim Her Yer Direniş” sloganlarına gitarıyla eşlik etti.Geçtiğimiz günlerde Alaçatı WyndyBeach’te sahne alan, Kenan Doğulu muhteşem bir konser ile yaza giriş yaptı. WyndyBeach’te 2 buçuk saat sahnede kalan başarılı sanatçı, birbirinden güzel şarkıları ve muhteşem sahne performansıyla gelen misafirleri büyüledi. Denizin üzerine kurulan platformda sahne alan Doğulu, misafirlere kelimenin tam anlamıyla mükemmel bir gece yaşattı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER WyndyBeach çeşme, çeşme konserleri, çeşme etkinlikleri, çeşme geceleri, çeşme mekanları, kenan doğulu konseri, kenan doğulu izmir konserleri, kenan doğulu çeşme